Česká prírodná kozmetika

salvus logo

Česká prírodná kozmetika

(0 customer reviews)

Cukrová pasta Nadirah profi jemnejšia 750g

Cukrová  pasta Nadirah profi je vyrobená výhradne zo základných zložiek (glukóza, fruktóza, voda, kys.citrónová). Nie sú v nej pridané vône, farbivá, ani žiadne iné látky (oleje, med…). Je vhodná pre profesionálov v kozmetických salónoch, ktorý absolvovali kurz cukrovej pasty alebo majú skúsenosti, s depiláciou cukrovou pastou. Cukrovú pastu Nadirah Profi odporúčame aj v prípade, ak nie ste profesionál, ani nemáte skúsenosti s depiláciou, ale chcete pri depilácii použiť techniku depilačných pásikov. Táto pasta je jemnejšia a lepšie sa rozotrie v tenkej vrstve. Pastu môžete použiť na techniku depilačné pásiky, techniku špachtľou (hlavne v teplejších obdobiach, prípadne na miesta, kde sa rukou ťažšie dostanete) a zbavíte sa pomocou nej chĺpkov akejkoľvek dĺžky aj hrúbky. Keďže je táto pasta jemnejšia, dá sa zľahka nanášať a rozotierať po pokožke. Tlak na pokožku je oveľa menší a pre klienta je depilácia príjemnejšia a tiež rýchlejšia, keďže s jemnejšou pastou sa pracuje rýchlejšie.

Cukrová pasta Nadirah je vhodná pre všetky typy pokožky, pre mužov a ženy. Je možné ju použiť na depiláciu celého tela, vrátane tvárovej časti (okrem mužov), aj na citlivé časti tela ako je oblasť bikín. Pokožku zanecháva bez podráždenia, krásne jemnú a hebkú. Je jedným z  depilačných prípravkov, vhodných aj na brazílsku depiláciu. 

Depilácia cukrovou pastou je známa aj pod menom sugaring. Pri tejto technike sa používa depilačná cukrová pasta Nadirah, ktorá je zložená z čisto prírodných zložiek. Ide hlavne o cukor, vodu a citrónovú šťavu. Jej použitie je vhodné aj pre citlivú pokožku,  nespôsobuje  alergie a je vhodná pre depiláciu všetkých častí tela.

Depiláciou sa odstraňujú aj odumreté časti kožných buniek a preto je pokožka po depilácii hladká a jemná. Minimálna dĺžka chĺpkov by mala byť 2 mm. Ak ste predtým pokožku len holili, nechajte si chĺpky pri prvej depilácii odrásť aspoň na dĺžku 5 mm. Pasta, vzhľadom na obsah cukru, nie je vhodná pre diabetikov.

Postup depilácie:
1. Pred depiláciou pokožku odmastite, najlepšie mydlom. Pokožka musí byť čistá a suchá.


2. ZOHRIEVANIE: Zatvorený kelímok s pastou (medziviečko je prilepené k cukrovej paste, nemusíte ho otvárať, po ohreve pasta zmäkne a medziviečko sa ľahko odstráni) vložte do mikrovlnky (dajte ju na najslabší výkon a pastu ohrievajte asi 40-50 sekúnd), aby sa prehriala. Po uplynutí času 
pastu vyberte a špachtľou skontrolujte, či je mäkšia (ak je ešte príliš tuhá, postup opakujte, až kým nebude mať cukrová pasta správnu konzistenciu). Špachtľa sa musí ľahko zaboriť do pastyPasta  nesmie tiecť a nesmie byť horúca ( hrozí riziko popálenia pokožky a pasta stráca na kvalite). Maximálna teplota  pasty je cca 40°C. Mikrovlnka zohrieva stred rýchlejšie ako okraje, preto ju špachtlou na koniec jemne premiešajte, aby sa teplota rovnomerne rozložila. Na kúsku pokožky skúste teplotu (nie na tvári), najlepšie na zápästí. 

  1. Ak nemáte po ruke mikrovlnku, ponorte kelímok s pastou Nadirah do horúcej vody (cca 60°C), kým nezmäkne alebo použite ohrievač. Zohrievanie vo vode je veľmi zdĺhavé, použite vodný kúpeľ, na udržiavanie teploty pasty, aby Vám pri depilácii nevychladla, ale zohrejte ju v mikrovlnke.


4. DEPILÁCIA PÁSIKMI: natrite cukrovú pastu proti smeru rastu chĺpkov v tenkej vrstve na pokožku, priložte depilačný pásik a nechajte ho pár sekúnd pôsobiť. Prejdite po ňom pár krát rukou (tiež v smere, ktorým 

ste pastu naniesli). Ak necháte pásik s pastou na pokožke dlhšie (aspoň 5-10 sekúnd), cukrová pasta chĺpky odstráni lepšie.

  1. Trhnite v smere rastu chĺpkov, ako by ste chceli bezbolestne odstrániť náplasť, trhnite čo najrýchlejšie a hlavne súmernes pokožkou – čo najbližšie (nie odstraňovať  od pokožky ↑, ale vodorovne s pokožkou→).
  2. Natrite väčšiu plochu (napríklad celú plochu nôh spredu), a až potom prikladajte pásiky. Nemusíte sa báť, pasta nestuhne. 
  3. Depilačné pásiky môžete po použití opláchnuť vo vode, pasta s pásikmi sa rozpustia a môžete ich použiť opätovne (iba pri domácej depilácii).
  4. Ak sa Vám pasta na pokožke šmýka a nedrží (hlavne v problémových partiách – podpazušie, bikiny, kde sa pokožka viac potí), použite detský púder, ktorý rozotrite v tenkej vrstve a potom depilujte.
  5. Postup opakujte až dovtedy, kým je pokožka úplne bez chĺpkov.
  6. Po depilácii pokožku umyte vlažnou vodou bez použitia mydla a asi za hodinu po depilácii môžete použiť telové mlieko ako obyčajne.

Používanie cukrovej pasty Nadirah pri izbovej teplote Vám  zaručí profesionálne výsledky z pohodlia domova.

Skladom

19.80 

DOSTUPNOSť

Category:

Kód produktu:

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

0