Česká prírodná kozmetika

salvus logo

Česká prírodná kozmetika

(0 customer reviews)

Aktívny krém na očné vrásky s VTA lipozómom 30ml

Jemný polomastný krém s progresívnym typom lipozómu vyznačujúci sa trojitým účinkom. V súčasnej dobe predstavuje nový koncept účinných látok s cieľom ochrany pleti pred starnutím, ktorého prvé známky sa prejavujú najmä v oblasti okolo očí a úst. Lipozóm VTA obsahuje biologicky rozpustnú formu rutínu rastlinného pôvodu v kombinácii so stabilnou formou vitamínu C a L-hydroxyprolínom, ktorý je dôležitou zložkou kožného kolagénu. Význam tohto lipozómu spočíva najmä v silnom antioxidačnom účinku – je vyšší ako pri vitamíne E.
Na posilnenie hydratačných a regeneračných účinkov obsahuje receptúra ​​očného krému aj kyselinu hyalurónovú a optimálnu zmes prírodných olejov: avokádového a karité – Shea Butter.
Podporuje schopnosť kyseliny hyalurónovej viazať vodu a tým výrazne pozitívne ovplyvňuje pevnosť a pružnosť kože, jej tonus a stimuluje tvorbu kolagénu. Vďaka forme lipozómu prenikajú obsiahnuté aktívne látky do pokožky oveľa rýchlejšie a výsledný efekt je viditeľný.

Aplikuje sa na odlíčenú pleť (na viečka a očné okolie) ráno aj večer.
Viditeľný účinok sa prejaví pri pravidelnom používaní krému.
Obsah 30ml

Skladom

10.90 

DOSTUPNOSť

Kód produktu:

SKU: 0003

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

Jemný polomastný krém s progresívnym typom LIPOZÓMU VTA vyznačujúci sa trojitým účinkom.
V súčasnej dobe predstavuje nový koncept účinných látok s cieľom ochrany pleti pred starnutím, ktorého prvé známky sa prejavujú najmä v oblasti okolo očí a úst.
Obsah balenia: 30ml

0