Česká prírodná kozmetika

salvus logo

Česká prírodná kozmetika

(0 customer reviews)

Hyaluron Acid 3% sérum 30ml

Sérum je určené na starostlivosť o pleť s okamžitým efektom aj na prevenciu vrások.
V čom je HYALURON ACID 3% SÉRUM unikátny? A viete, čo vlastne je KYSELINA HYALURONOVÁ / KH/?
Naše telo obsahuje najvyššiu koncentráciu KH v mäkkých spojivových tkanivách – epiteliálne a nervové. KH sa v tele neustále obnovuje, ale približne od 25. roku jej obsah v tkanivách veľmi intenzívne klesá a tento pokles vedie k vzniku vrások, ochabnutiu kože pleti,… KH je teda primárne určená na dlhodobú starostlivosť a regeneráciu pleti aj ako prevencia vzniku vrások.
Kyselina hyaluronová obnovuje elasticitu pleti a navracia jej mladistvý, žiarivý vzhľad a hodvábnu jemnosť.
HYALURON ACID 3% SÉRUM UNIKÁTNE KOMBINUJE TIETO TRI TYPY KYSELÍN:

  • Hyaluron acid: okamžité vypnutie pokožky a vyhladenie vrások
  • HyActive: znižuje veľkosť pórov a pôsobí dlhodobo
  • HySilk: podporuje hydratáciu a medzibunkovú komunikáciu

Hyaluron acid: okamžité vypnutie pokožky a vyhladenie vrások – Hyaluron acid (kyselina hyaluronová) je tzv. lineárny polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou av ľudskom tele je úplne prirodzene. Zaisťuje nepretržitú hydratáciu kože. Pretože sa jedná o prirodzene sa vyskytujúcu látku, KH je netoxická a nedráždivá. Výsledky vypnutia pokožky sa prejavia ihneď.

HyActive: znižuje veľkosť pórov a pôsobí dlhodobo – HyActive vďaka svojej nízkej molekulárnej hmotnosti preniká do kože, kde veľmi intenzívne spolupracuje s bunkami kože. Zlepšuje textúru pleti a redukuje vrásky. Vyhladzuje kožnú textúru a zasahuje na epidermálnu štruktúru. HyActive výrazne zlepšuje štruktúru pokožky v dôsledku zníženia veľkosti pórov.

HySilk: podporuje hydratáciu a medzibunkovú komunikáciu – HySilk je kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá má veľmi široké spektrum aktivít v koži. Slúži ako na zmenu fyzikálnych vlastností pokožky, a to najmä vďaka schopnosti zabudovania veľkého množstva vody do svojich štruktúr. Podporuje epidermálnu hydratáciu a zlepšuje medzibunkovú komunikáciu.

HYALURON ACID 3% SÉRUM – Kyselina hyaluronová pre zrelú pleť Kyselina hyalurónová je určená na dlhodobú starostlivosť a regeneráciu pleti aj ako prevencia vzniku vrások.

Na vonkajšie použitie! Ukladajte mimo dosahu detí!

Uchovávajte v obaloch dobre uzavretých, na miestach suchých, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred svetlom a mrazom! Ingredients: Aqua, Sodium hyaluronate (HyActive), Sodium Hyaluronate (HySilk), Hyaluronic Adic, Glycerín, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol

Obsah balenia :30ml

Skladom

23.00 

DOSTUPNOSť

Kód produktu:

SKU: 0092

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

HYALURON ACID 3% SÉRUM .  Sérum je určené na starostlivosť o pleť s okamžitým efektom aj na prevenciu vrások. Kyselina hyaluronová obnovuje elasticitu pleti a navracia jej mladistvý, žiarivý vzhľad a hodvábnu jemnosť.
Obsah balenia :30ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hyaluron Acid 3% sérum 30ml”
0