DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 79€.

Česká a slovenská prírodná kozmetika | Zdravá výživa

(0 customer reviews)

PANAKEIA Tuhý prírodný kondicionér na vlasy 40g

REGENERAČNÝ TUHÝ KONDICIONER s kyselinou hyalurónovou a keratínom. Pre hodvábne jemné a žiarivé vlasy s vitalitou a prirodzeným leskom.

Skladom

7.80 

DOSTUPNOSť

Kód produktu:

SKU: 4556108687

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

Kondicionér uľahčuje rozčesávanie, pôsobí antistaticky a redukuje ich krepovitosť. Chráni vlasy pred poškodením, predchádza ich štiepeniu.
Vlasy hydratuje a vyhladí, ľahko sa rozčesávajú, dodáva im lesk a silu.

Tuhý kondicionér je obohatený o kakaové maslo, kyselinu hyaulorónovu, keratín a panthenol a kondicionačnou látkou, ktorá zanecháva vlasy hodvábne s hladkým pocitom.

  • Kakaové maslo vyživuje vlasové korienky a navracia vlasom vitalitu. Bráni prieniku škodlivých látok do vlasovej pokožky a regeneruje poškodené vlasy. Pôsobí priaznivo na suchú pokožku hlavy a bráni jej dehydratácii. Ošetruje vlasy často zaťažované fénovaním a žehlením. Vlasy sú po použití hladké a lesklé. Poskytuje extra hydratáciu a obnovuje štruktúru vlasov.

 

  • Kyselina hyalurónová hydratuje suché a poškodené vlasy, chráni ich pred ďalšou stratou vlhkosti a zabraňuje ich lámaniu a štiepeniu. Uhladzuje vlasové vlákno a navracia mdlým a vysušeným vlasom lesk.

 

  • Rastlinná alternatíva keratínu posilňuje vlasy a zlepšuje pružnosť a lesk, vynikajúco ošetruje suché a poškodené vlasy

 

  • Naneste kondicionér na umyté a „vyžmýkané“ vlasy (do spodnej dĺžky), buď pošúchaním priamo po vlasoch krúživými pohybmi, kým sa nevytvorí mliečna emulzia, alebo vytvorte mliečnu emulziu v dlaniach.

Nechajte 3-5 minút pôsobiť a opláchnite.

Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste, ideálne v mydelničke.

40g+ –

There are no products