DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 57€.

Česká a slovenská prírodná kozmetika | Zdravá výživa

Česká a slovenská prírodná kozmetika | Zdravá výživa

(0 customer reviews)

PANAKEIA Organický kávový olej 50ml

COFFEE BEAN OIL LZS – organický kávový olej

Použitie:

  • Tvár: Večer naneste niekoľko kvapiek na celú tvár ako hydratačný prostriedok, ktorý sa veľmi ľahko vsiakne do pokožky a nezanechá mastný pocit.

 

  • Vlasy: Naneste niekoľko kvapiek (5-6) kvapiek do vášho obľúbeného šampónu alebo kondicionéru. Dodáva vlasom sviežosť a žiarivosť. Kávový olej sa veľmi ľahko vstrebáva do pokožky a vlasovej pokožky a podporuje omladenie buniek; Zanecháva vlasy jemné a hodvábne, čím eliminuje rozštiepené končeky.

 

  • Telo: Zmiešajte niekoľko kvapiek kábového oleja s vašim obľúbeným telovým krémom. Túto zmes vtierajte krúživými pohybmi po celom tele, aby ste zmiernili prejavy celulitídy. Kávový okej vďaka obsahu kofeínu a enzýmov, napomáha odbúravaniu tukov, vyhladeniu pokožky, a tým aj zjemneniu celulitídy.

 

  • Očné okolie: Pomáha upokojiť opuchnuté oči – Kofeín v celom prírodnom oleji z kávových zŕn pomáha upokojiť pokožku a tkanivo okolo problémov, ktoré spôsobujú opuchy

Skladom

9.80 

DOSTUPNOSť

Kód produktu:

SKU: 4556108348

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

Vysokokvalitný nerafinovaný kávový olej sa získava z kávových zŕn lisovaním za studena. Je považovaný za produkt vynikajúcej terapeutickej kvality, pretože je bohatý na antioxidanty, vitamín E, koenzým Q10, kofeín a mastné kyseliny; ktoré sa spolu stávajú silným spojencom proti starnutiu pleti, boju proti vráskam a jemným líniám.

0