DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 57€.

Česká a slovenská prírodná kozmetika | Zdravá výživa

Česká a slovenská prírodná kozmetika | Zdravá výživa

(0 customer reviews)

PANAKEIA BJELA KRÁSA -Krása a čistota, multifunkčný telový olej 100,50ml

BJELA KRÁSA(Krása a čistota) – multifunkčný parfumovaný telový olej

Návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Naneste niekoĺko kvapiek na telo a jemne vmasírujte do pokožky celého tela po kúpeli, či vždy keď cítite, že pokožka či unavené končeky vlasov potrebujú hydratáciu, alebo chcete jednoducho zažiariť

Zloženie bohaté na esenciálne mastné kyseliny bojuje proti dehydratácii pokožky a súčasne ju chráni pred poškodením vplyvom voĺných radikálov a vonkajšieho prostredia.

Neodolateľne zmyselná vôňa čistoty dovedie vašu pokožku k absolutnej dokonalosti.
Olej dokonale podporuje a udržuje krásne opálený vzhľad.

Makadamiový olej má vynikajúce regeneračné účinky a zvláčňuje suchú a namáhanú pokožku, ktorú udržuje hebkú, pružnú a mimoriadne elastickú.

Vitamín E-chráni pokožku pred dehydratáciou a pôsobením škodlivých vonkajších vplyvov
Pred použitím dobre pretrepte. Naneste niekoĺko kvapiek na telo a jemne vmasírujte do pokožky celého tela po kúpeli, či vždy keď cítite, že pokožka či unavené končeky vlasov potrebujú hydratáciu, alebo chcete jednoducho zažiariť.

mica, prírodná sľuda

Dermatologicky testované

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte v prípade citlivosti na zložky obsiahnuté v tomto výrobku. Výrobok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Ingredients: MACADAMIA INTEGRIFOLIA/TETRAPHYLLA SEED OIL, COCO-CAPRYLATE, SORBITAN OLIVATE, MAGNESIUM STEARATE, MICA, PARFUM,
Zodpovedná osoba a výrobca: PANAKEIA SK s.r.o., Súvoz 1, 91101 Trenčín, Slovenská republika,

Skladom

15.90 

DOSTUPNOSť

Kód produktu:

SKU: 4556108098

Zdielaj

Kvalitu našich produktov oceňujú naši zákazníci.

Popis

BJELA KRÁSA( predtým Krása a čistota) – multifunkčný parfumovaný telový olej. Tento prírodný suchý olej predstavuje skvelú starostlivosť pre vaše telo, tvár aj vlasy. Dodáva potrebnú výživu a hydratáciu a nádhernú čistú letnú vôňu, ktorá sa stane neodolateľným pokušením pre Vaše zmysly. Olej sa rýchlo vstrebáva nezanecháva mastný film. Trblietavé minerálne mikročastice rozjasňujú pokožku.

0